autor pracy:
Aquilion


data zamieszczenia: lata temu
inne prace autora:
losowe inne prace z tej kategorii:
  Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się. Po pierwsze
  podaj swój nick:
  WARHAMMER+bn | WARHAMMER | bn
  Elrich von Saruptfel
  SzWWUSSWtŻywIAZr
  39122410029115


  CPIntOpSWOgd
  k10090k100k100k100


  Broń:

  Elrich nie ma pojęcia o walce, jest za to przekonany, że wszystkie istoty wokół są do niego pozytywnie nastawione. Jedyna broń którą nosi, to pobrudzona magicznymi wywarami dębowa laseczka, która nawet nie jest magiczna.

  Zbroja

  Jaka zbroja?! Elrich nigdy nie wpadłby na pomysł założenia czegoś do ochrony przed ciosami. Natomiast jego niesamowite szczęście sprawia, że niezależnie od wyniku trafienia, jest 50% szans na to, że każdy cios lub strzała go ominą.

  Magia

  Elrich von Saruptfel zna wszelkie czary opisane w podręczniku i do ich rzucania nie potrzebuje komponentów. Wydaje się, że dysponuje nieograniczoną ilością Punktów Magii.

  Umiejętności specjalne:

  Elrich nie bardzo panuje nad swoimi zdolnościami. Co k10 minut należy wykonać rzut k10 i sprawdzić wynik w poniższej tabelce. Jako środek zapobiegawczy, Elrich musi dostać coś słodkiego- wtedy Armageddon nieco się uspokaja.

  1-5nic się nie dzieje
  6rzuca czar magii bojowej
  7rzuca czar magii elementarnej
  8rzuca czar nekromantyczny
  9rzuca czar demonologiczny
  10teleportuje się w dowolnie wybrane przez MG miejsce


  Wszelkie urządzenia, do których dorwał się Elrich mają k100% szans na zepsucie

  Elrich jest całkowicie odporny na wszelkie efekty psychologiczne i wszelkie trucizny. Nie działa na niego żadna magia.

  Jest wiecznie na "czekoladowym głodzie"- zrobi niemal wszystko dla słodyczy.

  Charakter: chaotyczny, chaotyczny, chaotyczny dobry

  Elrich jest jedną z postaci Starego Świata, które już za życia obrosły legendą. Nikt nie wie, ile ten ludzki czarodziej ma lat, skąd pochodzi, ani gdzie mieszka. Najdziwniejsze jest to, że on również sam zdaje się tego nie wiedzieć. Niektórzy twierdzą, że to zaginiony Bóg Chaosu. Pomimo, iż jest to sympatyczny staruszek, od Altdorfu aż po Norskę jest witany z takim samym zapałem, co najpotężniejsze z demonów Chaosu. W ślad za nim podążają bowiem Wielkie Kłopoty przez duże "K". Pojawia się znikąd niby Latający Holender wieszcząc swym przybyciem śmierć i zniszczenie- jest jak katalizator wszelkich klęsk i nieszczęść. Boją się go również wszelcy wynalazcy, uczeni i inżynierowie, gdyż Elrich kocha wszelkie cuda techniki i zazwyczaj chce je bliżej poznać- już nie jedna bitwa zmieniła swój bieg, ponieważ czarodziej rozmontował jakąś maszynę oblężniczą czy odpalił katapultę... Znane jest również zamiłowanie von Saruptfela do konstruowania własnych wynalazków- magiczne artefakty takie jak niesławna "piłeczka" (132 ofiary śmiertelne i liczba ta wciąż rośnie), czy "maszyna do latania" (z powodu kłopotów z lądowaniem zawaliło się całe skrzydło cesarskiego pałacu w Altdorfie i świątynia Sigmara w Marienburgu) mówią same za siebie.

  Innymi słowy: zostaliście ostrzeżeni

  Osobowość:

  Czarodziej jest wiecznie roztrzepany i posiada przykrótką pamięć. Jego zwyczaj mamrotania pod nosem prowadzi do uwalniania się w niekontrolowany sposób całej gamy zaklęć. Jednak jest wyjątkowo pozytywnie nastawiony do wszystkich istot- niezależnie: rozumnych czy nie- zdarzało mu się organizować garden-party dla demonów i Rycerzy Chaosu, czy też próbował pożyczyć filiżankę cukru od smoka- gadzina zeszła na atak serca ze śmiechu.

  Wygląd:

  Elrich jest niskim, drobnym staruszkiem o imponująco długiej brodzie, o którą się zawsze potyka (jak i o wszystko inne na jego drodze). Jego roztrzepanie powoduje, że rzadko kiedy nosi na głowie kapelusz- najczęściej próbuje zakładać rozmaite hełmy, zwierzęta, jak również i nocnik. Zawsze nosi pluszowe pantofle-króliki, a na długą, pocerowaną niebieską szatę haftowaną w gwiady i półksiężyce zarzuca fioletowy szlafrok (kiedyś w zimie próbował się ubrać w żywego niedźwiedzia). Podpiera się brudną dębową laseczką, a uważni obserwatorzy zanotowali, że w lewej kieszeni szlafroka gnieździ się rodzina łasic...


  KOMENTARZE:

  Tylda (~) oznacza podpis osoby niezarejestrowanej.


  2005-12-28 22:18    IP: brak danych


  mysle ze za duzo zywotnosci... 100!!! lekka przesada
  --
  ~ .


  2006-06-30 13:49    IP: brak danych


  Najciekawszy BN, jakiego widziałem :)
  --
  ~ANKS


  2006-08-13 13:35    IP: brak danych


  buhahaha paadlem normalnie zapodam naszemu MG niech go wplecie bedzie smiesznie na sesji:D
  --
  ~Jodri Silverhammer


  2006-08-15 08:17    IP: brak danych


  a ja zostawie to bez komentarza nie skomentowalem pileczki wytrzymalem cerbera tego maga tez wytrzymam. przeciez zyjemy w wolnym kraju no nie? ;-)
  --
  ~Lars Plomiennooki


  2007-01-01 16:58    IP: 81.190.164.235


  Skoro uważa że wszyscy wokół niego są pozytywnie nastawieni,to po co mu dębowa laseczka? :D
  --
  ~SeIVoth


  2007-01-20 23:36    IP: 83.24.173.41


  Do podpierania się? Przecież to leciwy staruszek
  --
  ~Lady Ania


  2008-02-24 00:09    IP: 79.184.247.242


  No genialny BN nie ma co:D
  Jak go wprowadziłem na sesji to jesden z moich BG stracił chyba ze 100 koron na czekolade:D oraz "dziwnym pechem zepsuł sie jego łuk z którego chciał strzelić czarodziej:D"
  Tylko ja zmniejszyłem jego szczescie i żywotność.
  Polecam też każdemu MG wprowadzic cos takiego jak: wysdyła BG w wybrane przez MG miejsce na czas (rzucamy k100 i otrzymany winik to czas w minutach)bardzo ciekawy potem jest rezultat:D

  --
  ~Dudek


  2010-12-09 18:34    IP: 89.78.70.204


  Dziwna postać, ciężko ją wprowadzić- jako pomocnik dla drużyny zbyt silny( chyba że wypadnie mu np. wiatr śmierci przy losowaniu czarów), jako wróg albo jest za łatwy( 3-4 osoby rąbią go jak miło) albo za silny gdy od razu zacznie walić czarami. Moim zdaniem dobry tylko do sesji jednoosobowych, albo jako pracodawca.
  --
  ~Shimospeher


  2010-12-18 18:34    IP: 91.215.80.140


  Ja pierdzielę... Napisałem to prawie 10 lat temu i jeszcze dostaję komentarze. Widac, Warhammer wiecznie zywy
  --
  Aquilion  DODAJ KOMENTARZ

  Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

  Podaj swoje imię*:
  Podaj swój adres email:
  Zapisz słownie cyfrę 5*:  Zawarte tu prace moża wykorzystywać tylko za wyraźną zgodą autorów | Magor 1999-2018 | Idea, gfx & code: Vaticinator | Twoje IP: 34.236.191.104