Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się. Po pierwsze
podaj swój nick:
ŚWIAT MROKU+dar | ŚWIAT MROKU | dar
Przeciw Ciemnościom
Przeciw Ciemnościom, gnoza 7


Opis: Przeciw Ciemnościom jest talenem stworzonym przez 1964 roku Srebrną Kulę, teurga z Tubylców Betonu specjalnie do walki Kainitami. Po tym jak wataha Srebrnej Kuli została brutalnie zamordowana przez wampirzych Starszych, ten, cudem uszedłszy z życiem, zaczął przygotowania do odwetu. Efektem pracy oszalałego z rozpaczy garou była szklana kulka wielkości piłeczki do ping-ponga wypełniona rozmigotanym blaskiem. Po rozbiciu takiej kuli uwalniała się zaklęta w niej moc Heliosa, która w rozbłysku słonecznego światła zadawała wampirom śmiertelne obrażenia.

Mechanika: po rozbiciu szklanej sfery uwalnia się blask zabójczego dla Kainitów słońca. Efekt utrzymuje się tylko przez jedną turę, w czasie której wszystkie wampiry będące w zasięgu światła otrzymują obrażenia równoważne jednej turze przebywania w pełnym słońcu. Ubranie może nieco złagodzić efekt, ale efekt psychologiczny (wampiry muszą przejść test siły woli na poziomie 9, albo inaczej uciekają w panice) zostaje zachowany.


KOMENTARZE:

Brak komentarzy


DODAJ KOMENTARZ

Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Podaj swoje imię*:
Podaj swój adres email:
Zapisz słownie cyfrę 1*:Zawarte tu prace moża wykorzystywać tylko za wyraźną zgodą autorów | Magor 1999-2018 | Idea, gfx & code: Vaticinator | Twoje IP: 18.232.56.9