Wróć do strony głównej

komputer Przedstawiamy Edycję Kolekcjonerską gry Mass Effect? 2
2009-11-05 19:08

Nadchodząca gra fabularna w klimacie science fiction będzie dostępna również w specjalnej wersji, przeznaczonej dla największych fanów.

Mamy przyjemność poinformować, że Electronic Arts wraz z firmą BioWare przygotowują Edycję Kolekcjonerską ich nowej gry pt. Mass Effect? 2. Będzie ona dostępna równolegle z wersją standardową i zawierać ma szereg interesujących prezentów dla najbardziej zagorzałych fanów. Nabywcy Edycji Kolekcjonerskiej otrzymają dodatkowo 48-stronicowy album Art of Mass Effect 2, pierwszy numer komiksu Mass Effect Redemption oraz bonusową płytę DVD z zakulisowymi materiałami. Całość zapakowana zostanie w unikalne metalowe pudełko. Ponadto gracze, którzy zdecydują się nabyć Edycję Kolekcjonerską znajdą w niej unikalne, dodatkowe rodzaje broni oraz zbroi dla bohaterów. Premiera gry Mass Effect 2 w wersji dla komputerów PC i konsol Xbox 360 nastąpi 29 stycznia 2010.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z Edycji Kolekcjonerskiej, zawierającej tak wiele unikalnych przedmiotów, z których fani na pewno się ucieszą - powiedział dr Ray Muzyka, współzałożyciel BioWare i główny menadżer odpowiedzialny za produkty RPG/MMO w Electronic Arts. - Ekskluzywny numer komiksu i bonusowe DVD naprawdę poszerzą zakres wrażeń oferowanych przez Mass Effect 2.

Trylogia Mass Effect to emocjonująca przygoda utrzymana w realiach science fiction, której akcja toczy się w galaktyce najeżonej niebezpieczeństwami i tajemniczymi formami życia. Gracze po raz kolejny będą mogli wcielić się w rolę komandora Sheparda i poprowadzić jego drużynę w trakcie niebezpiecznych i niezwykle wymagających misji. Wartka akcja, bogata fabuła i możliwość kosmicznej eksploracji, a także różnorodność bohaterów dostarczą każdemu graczowi niezapomnianych, filmowych wrażeń i wzruszeń.

Więcej informacji na temat Mass Effect 2 znajduje się na stronie masseffect.bioware.com oraz pod adresem www.ea.pl/masseffect2 .
Vaticinator

KOMENTARZE:

Tylda (~) oznacza podpis osoby niezarejestrowanej.


2009-11-05 22:56    IP: 83.22.127.13


oooo... na ME2 też ostrzę sobie ząbki...
--
AstralDODAJ KOMENTARZ

Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Podaj swoje imię*:
Podaj swój adres email:
Zapisz słownie cyfrę 5*:Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.
Po pierwsze, podaj swój nick:

zmiany, zmiany
Figurki - Nowa kategoria prac w Galerii
WEJDŹ NA FORUM | FAQ | ZAPROPONUJ NEWSA
Zawarte tu prace moża wykorzystywać tylko za wyraźną zgodą autorów | Magor 1999-2018 | Idea, gfx & code: Vaticinator | Twoje IP: 34.229.140.153