Wróć do strony głównej

magor Nowe opowiadanie
2007-05-06 18:20

"-Pamiętasz tamtą noc, sprzed lat, prawda? Pamiętasz bardzo dokładnie...- choć wciąż stał za jej plecami, ona mogła przysiąc, że czuje bliskość Jego skóry, jej gorąco, jej piżmowy zapach. - Twoje ciało też pamięta... Nefer nie była w stanie nawet drgnąć. Czuła się, jak sparaliżowana Jego bliskością, Jego głosem, o którym tyle razy śniła, tak żywym wspomnieniem ich spotkania. Pragnęła rzucić się w Jego ramiona i znów zapomnieć o całym świecie, ale jednocześnie chciała Go przekląć przed wszystkimi Bogami Dnia i Nocy za te wszystkie chwile strachu i niepewności, za wylane łzy i ból. Za tęsknotę.."
O umęczona duszo pisarki, dręczona prychnięciami, dąsami i uwagami zgryźliwego krytyka! Wydałaś oto, mimo Jego ingerencji, owoc talentu.. Owoc całkiem udany, choć wiem, że jeszcze będzie lepiej. Przed Państwem ciąg dalszy powieści Quell, "Zapachu..", gdzie hipnotyczne pożądanie miesza się z dworska intrygą.. Polecam, zapraszam do lektury.
-Tymi słowami Ramirez zachęca nas do czytania. Wystarczy kliknąć tutaj.
Vaticinator


DODAJ KOMENTARZ

Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Podaj swoje imię*:
Podaj swój adres email:
Zapisz słownie cyfrę 5*:Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.
Po pierwsze, podaj swój nick:

zmiany, zmiany
Figurki - Nowa kategoria prac w Galerii
WEJDŹ NA FORUM | FAQ | ZAPROPONUJ NEWSA
Zawarte tu prace moża wykorzystywać tylko za wyraźną zgodą autorów | Magor 1999-2018 | Idea, gfx & code: Vaticinator | Twoje IP: 3.84.182.112