Wróć do strony głównej

magor Zapowiedź zmian
2011-10-23 18:37

Chciałem oficjalnie oznajmić, że trwają prace nad nową, siódmą już wersją Magoru. Jak zawsze staramy się nadążać za panującymi trendami aby sprostać Waszym oczekiwaniom.
Obecna wersja miała zadatki na "milowy krok", ale większość zamierzonych rozwiązań nie wprowadzono, albo nie do końca działały. Tym razem zamierzam oddać Wam w pełni gotowy produkt. Pomysły, które nie zostały wykorzystane, wytrzymały ciężar czasu i wciąż wydają mi się atrakcyjne. Spora część z nich pozostanie niespodzianką.
Wraz z nową wersją zmieni się nieco polityka serwisu. Póki co Magor jest otwarty na wszystkich odwiedzających i brak posiadania konta niemal wcale nie blokuje możliwości korzystania ze strony. Po długich rozważaniach doszliśmy do wniosku, że ograniczymy możliwość zostawiania komentarzy osobom, które nie mają konta na Magorze. Być może aktywność na stronie spadnie, ale wierzymy że podniesie się wartość merytoryczna wpisów, a ta jest dla nas priorytetem. Takie rozwiązanie sprawdza się na większości serwisów, więc powinno dobrze działać również tu.
Kolejna zmiana, która nie jest tajemnicą, ucieszy zwłaszcza pisarzy. Panel do wprowadzania tekstów będzie działał w trybie WYSIWYG, czyli "to co widzisz jest tym co otrzymasz" - edytor w działaniu podobny do Worda. Dziwne, że dopiero teraz, prawda?
Wierzcie mi, że chciałbym jak najszybciej ukończyć prace nad tym projektem i oddać nowy Magor w Wasze ręce, ale nie zamierzam popełnić znów tego samego błędu i oddać kod w momencie kiedy wszystko jako tako działa, a "resztę to się zrobi później".
Vaticinator


DODAJ KOMENTARZ

Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Podaj swoje imię*:
Podaj swój adres email:
Zapisz słownie cyfrę 8*:Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.
Po pierwsze, podaj swój nick:

zmiany, zmiany
Figurki - Nowa kategoria prac w Galerii
WEJDŹ NA FORUM | FAQ | ZAPROPONUJ NEWSA
Zawarte tu prace moża wykorzystywać tylko za wyraźną zgodą autorów | Magor 1999-2018 | Idea, gfx & code: Vaticinator | Twoje IP: 3.81.29.226